Ben Yazıcam Galiba?

Nerde kalmıştık. Aslında bir yer bulduğumuzu düşünmek yanlış olur. Belirsizlik içinde kaybolup, bir yer bulduğunu söylemek anlamsız olur.

Boşlukta konumsuz, yersiz yurtsuz olmak varya, özgürlüğün can bulduğu yer desek o boşluğa yeridir.Hem orası öyle keyiflidir ki, desen ki sıkıldım ben, dile gelir ve “sana öyle geliyor” der. Öyle bir yer işte.

Şimdi orayı anlatmak konuyu dağıtır. Hazır konu demişken birşey karalayalım.

Günün anlam ve önemini anlatmak isterim. Aslında anlatmak istediğim günün anlamsız ve önemsiz olduğu. Şimdi hoş sen şaşırmadın. Ben de şaşırmadım.

Bugün şimdi herkes anlatmıştır kimi ne kadar sevdiğini. Yetiyo yani bugün, bir gün. Vallahi pes. Şimdi ben düşünüyorum, mümkün değil. Tek bir gün altında ifade etmek çok zor. Şimdi yoruma açık bir görüş zaten.

Bu olup biten herşey “bence” olan kısmı. Benim hayata bakış açım ve beklentilerim. Yazdığım herşeyi tam tersi düşünürsek, ben anlaşılmış olucam.

Biraz açayım istersen. Hayata bakış açım yok ve mümkünse beklemeyim ben gidiyim. Böyle işte bendeki hayat. Ben ona değil o bana uysun isterim. O da sağolsun koşturuyo peşimden.

Sanki bu kadar yeter gibi. Yazmazsam iyilik yapmış olucam gibi geliyor. Hadi benden bu kadar.

Senden ne kadar hiç göremedik ama. Eğer okuduysan yaz bakalım. Neyi yazamadığını görmek isterim.

Kaybolmadan gitmek için sadece ilerle, kesin bir yol bulursun. Sakın durma tıkanırsın.

Bu arada hoşçakal. Sakın kendine iyi bakma sana iyi baksınlar!!!

Hayret Birşey

Bu yazı toplam 2070 defa görüntülendi.
Entropi Logo