Anlatmak Lazım?

Herkese benden selam olsun,

Anlatmak lazım dedik, anlatalım dimi aslında anlatılıcak birşeyin olmadığını. Öyle değil mi?

Ne anlatayım herşey ortada. O kadar açık ve net ki görmek istedikten sonra. Bu arada ben sanki bir şey anlatıcakmış gibi ortaya çıkan istemsiz dürtüyü eşelemek adına burdayım.

Bir kere baştan anlaşalım, şu anda bulunduğunuz mıntıkada konu yok. Henüz rastlanmadı,gerekli tetkikler yapıldı. Uğramazmış. Gördüğün gibi.

Yani bir beklenti de olmasın. Ben şimdi yazıyı okuduğumda ne anlıycam diye. Bu mümkün değil. Eğer ben burdaysam. Hiç mümkün değil.

Hey sen okuyan kişi sana diyorum. Kimle konuşuyo bu dimi. Muhataplarımla direk konuşmayı tercih ederim. Şimdi böyle saçmalayınca ilgi çeker, ister istemez. Çeksin de zaten. İlgiye muhtaç bir yazı.

Sonuna kadar okumaya çalışman için yazıyorum böyle demişmiydim. Demediysem de şimdi dedim işte. Hayretbirşey dimi. Bence hayret.

Niye çünkü herkes sallıyo birşey, birde ben sallarsam ortalık karışır diye düşündüm. En iyisi uslu uslu oturayım. Şimdi editör de şaşkın tabi. Çattık diyo. Olsun desin :))

Belkide son yazımı yazdım. Aynı zamanda ilk yazımı da yazmış oldum. Bu kadar anlamsız cümleleri bir araya getirmek benim için çok kolay, her zaman yaptığım için olsa gerek.

Sanırım şimdi veda cümleleri yazmalıyım. Durum bunu gösteriyo.
Farkındaysan beni okuyan kişi sana diyorum. Ortada kayda değer hiç bir şey yok. Bunu fark etmek çok güç değil artık.

Şimdi başında bir işe yaramadık, bari sonunda şansımızı deniyelim. Bakarsın birşey çıkar.

İnsanlar aslında birşey yapmadıkları halde sadece saçmalayarak bile cümle kurabiliyor. Benim yaptığım gibi.

Hoş şimdi buna cümle dedik buda yanlış bir tanımlama oldu. Gider ayak cümle kuranlara, kurabilenlere haksızlık etmeyelim. Hem şimdi olmayan birinden bahsetmek yanlış olur dimi. Cümle yokki. Ben ne anlatıyorum.

Bak şimdi sana bir sözüm olucak. Sen vardın, ama girişte kaldın. Çünkü artık yoksun. Bende kayboldun ya…

Hayret Birşey

Bu yazı toplam 2005 defa görüntülendi.
Entropi Logo